Koniec zdjęć do 7. serii „Rancza”

W 7. serii „Rancza” śledzić będziemy m.in. uczuciowe perypetie Kusego (fot. ATM Grupa)
Scenami w pracowni Kusego zakończyły się 28 listopada zdjęcia do 7. serii „Rancza”. Nowa seria obfituje w zaskakujące polityczne i osobiste wątki, a dwójka nowych bohaterów - Monika (Emilia Komarnicka) i Łukasz (Bartłomiej Magdziarz) wprowadzi dużo zamieszania w Wilkowyjach. W tej serii także, po raz pierwszy, wykorzystano komputerowe efekty specjalne.

Obie nowe postaci siódmej serii „Rancza” są związane z życiem artystycznym. Agentka Monika będzie próbowała mocno namieszać w ustabilizowanym życiu Lucy i Kusego, Łukasz będzie działać na nerwy głównie senatorowi Koziołowi…

A skoro o tym ostatnim mowa, 6. seria zakończyła się powstaniem jego nowej partii – Polskiej Partii Uczciwości (PPU). Teraz Czerepach i Wójt muszą ten nowy polityczny twór wylansować, co czynić będą z typową dla tego duetu (głównie Czerepacha) pomysłowością.

Za sprawą zafascynowanej twórczością Kusego agentki Moniki, która nawiedza dworek w Wilkowyjach, zupełnie niespodziewanie dochodzi do rewolucyjnego odwrócenia ról – Kusy staje przed szansą na warszawską karierę, a Lucy będzie musiała pogodzić pracę w urzędzie z byciem matką i żoną (na dodatek: żoną, której pozycja jest zagrożona). Agentka, która ma widoczne zakusy (nomen omen) na Kusego (a dotyczą one nie tylko prawa wyłączności na jego dzieła) robi wszystko, aby zrealizować swój plan. Nie cofnie się nawet przed pozowaniem Kusemu do aktu, tłumacząc to artystycznymi potrzebami.